אולם כנסים להיי טק במרכז

מערכת האתר | 08-10-23
אולם כנסים להיי טק במרכז

אולם הכנסים ההיי-טק החדש שנחנך בישראל עומד להפוך למרכז עולמי לרעיונות חדשניים ומשנים. מצויד בטכנולוגיה מתקדמת ונועד לטפח שיתוף פעולה, הוא מציע מרחב המשלב את העולם הפיזי והדיגיטלי ליצירת חווית כנס שאין שני לו.

עידן חדש של כנסים

כנסים היו זה מכבר פלטפורמה מרכזית לחילופי ידע, נטוורקינג ושיתוף פעולה בתעשייה. עם זאת, עם ההתקדמות המהירה בטכנולוגיה, מקומות כנסים מסורתיים נאבקו לעמוד בקצב הצרכים והציפיות המשתנים של המשתתפים. היכנסו לאולם הכנסים ההייטק, מחליף משחק בתעשיית האירועים שעושה מהפכה בדרך ניהול הכנסים.

חלפו הימים של אודיטוריום פשוט וציוד AV מיושן. אולם הכנסים ההייטק לוקח כנסים לרמה חדשה לגמרי, ומציע טכנולוגיה חדישה, חוויות סוחפות וקישוריות שאין שני לה. עם מערכות אורקוליות מתקדמות, צגים דיגיטליים אינטראקטיביים ואינטרנט מהיר, המשתתפים יכולים להשתתף בשיתוף פעולה בזמן אמת, לגשת למידע באופן מיידי ולהשתתף במפגשים אינטראקטיביים שחוצים את הגבולות הפיזיים.

אולם, אולם הכנסים ההיי-טק לא עוסק רק בטכנולוגיה. מדובר ביצירת סביבה המטפחת יצירתיות, חדשנות ומעורבות. מהעיצוב המלוטש והמודרני ועד לסידורי הישיבה הגמישים, כל היבט של המקום אוצר בקפידה כדי לשפר את חווית הכנס. השימוש באור טבעי, ישיבה נוחה ואקוסטיקה הממזערת את הסחות הדעת, כולם תורמים לאווירה נוחה ללמידה וליצירת קשרים.

יתרה מכך, אולם הכנסים ההיי-טק חובק קיימות ותודעה סביבתית. עם תאורה חסכונית באנרגיה, מערכות בקרת אקלים חכמות ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, המקומות הללו מובילים את הדרך בהפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלהם וקידום שיטות עבודה בר-קיימא.

בעידן החדש הזה של כנסים, המשתתפים יכולים לצפות לשילוב חלק של טכנולוגיה, עיצוב וקיימות. אולם הכנסים ההייטק הוא לא רק מקום; זוהי חוויה סוחפת שפורצת את הגבולות של מה שאפשר. מהדגמות של מציאות מדומה ועד לסדנאות אינטראקטיביות, המשתתפים יכולים לעסוק בתוכן בדרכים חדשות ומרגשות, תוך טיפוח שיתוף פעולה, יצירתיות וחדשנות.


נוף פנורמי של אולם הישיבות ההייטק

העתיד הוא דיגיטלי: מבט אל תוך אולם הכנסים הייטק

היכנסו לאולם הכנסים ההייטק, ותעברו לעולם שבו העתיד הוא דיגיטלי. טכנולוגיה חדשנית משולבת בצורה חלקה בכל היבט של המקום, ויוצרת חוויה סוחפת ואינטראקטיבית באמת עבור המשתתפים.

בליבו של אולם הכנסים ההייטק ניצבת רשת של מערכות אורקוליות מתקדמות המספקות סאונד צלול וחזותי בחדות גבוהה. מספר מסכים ומקרנים בקנה מידה גדול מבטיחים שלכל משתתף תהיה תצוגה ברורה של התוכן, בין אם זה מצגת, הדגמת וידאו או שידור חי מרמקול מרוחק.

אבל זה לא נעצר שם. אולם הכנסים ההייטק מאמץ את כוחה של קישוריות דיגיטלית, ומציע גישה לאינטרנט מהיר לכל המשתתפים. זה מאפשר תקשורת חלקה, שיתוף פעולה בזמן אמת וגישה מיידית למשאבים מקוונים. המשתתפים יכולים להשתתף בפגישות וירטואליות, להצטרף לסדנאות אינטראקטיביות ולהתחבר למומחים מרחבי העולם, הכל מנוחות המושבים שלהם.

טכנולוגיות מציאות רבודה (AR) ומציאות מדומה (VR) לוקחות את חווית הכנס לרמה חדשה לגמרי. המשתתפים יכולים להיכנס לסביבות וירטואליות, לחקור מודלים תלת מימדיים ולעסוק בסימולציות אינטראקטיביות שמביאות רעיונות ורעיונות לחיים. חוויות סוחפות אלו לא רק משפרות את הלמידה אלא גם מעוררות יצירתיות וחדשנות.

אולם הכנסים ההייטק משלב בתוכו גם תוכנות ואפליקציות מתקדמות שתוכננו במיוחד עבור כנסים. המשתתפים יכולים לגשת ללוחות זמנים של אירועים, לפרטי הפעלות ולמידע על הדוברים באמצעות אפליקציות ניידות ידידותיות למשתמש. הם יכולים גם להשתתף בסקרים חיים, לשאול שאלות ולספק משוב בזמן אמת, ולעודד מעורבות ואינטראקציה לאורך כל האירוע.

טכנולוגיה פוגשת עיצוב: האסתטיקה של חדשנות

באולם הכנסים ההייטק, טכנולוגיה ועיצוב מתמזגים בצורה חלקה ויוצרים חלל מדהים ויזואלית ויעיל מבחינה פונקציונלית. כל פרט, החל מהריהוט המלוטש והמודרני ועד לתאורה הממוקמת אסטרטגית, נשקל בקפידה כדי לשפר את החוויה הכוללת.

עיצוב הפנים של אולם הכנסים משקף את רוח החדשנות והיצירתיות העומדת בליבת תעשיית ההייטק. קווים נקיים, אסתטיקה מינימליסטית ופלטת צבעים ניטרלית יוצרים רקע עכשווי ונצחי לטכנולוגיה החדישה המשולבת בכל החלל.

אבל זה לא קשור רק למראה החיצוני. האלמנטים העיצוביים משרתים גם מטרה מעשית. סידורי ישיבה נוחים ממוקמים באופן אסטרטגי כדי להקל על יצירת רשתות ושיתוף פעולה, בעוד ששיקולים ארגונומיים מבטיחים שהמשתתפים יוכלו להתמקד בתוכן ללא כל הסחות דעת.

לתאורה יש תפקיד מכריע בהגדרת האווירה ומצב הרוח הנכונים. אולם הכנסים משלב שילוב של אור טבעי, תאורה מלאכותית ומערכות תאורה דינמיות הניתנות להתאמה לצרכים הספציפיים של כל מפגש. זה לא רק משפר את החוויה החזותית אלא גם עוזר ליצור אווירה שתורמת ללמידה ומעורבות.

אולם הכנסים ההייטק מאמץ גם את הרעיון של עיצוב בר קיימא. גופי תאורה חסכוניים באנרגיה, חומרים ידידותיים לסביבה ומערכות בקרת אקלים חכמות הם רק חלק מהמאפיינים המודעים לסביבה המשולבים בחלל. מחויבות זו לקיימות לא רק מתיישרת עם ערכי תעשיית ההייטק אלא גם מדגימה גישה אחראית לניהול משאבים.


צילום אמנותי של אלמנטים עיצוביים חדשניים המשולבים בפנים

בניית קשרים: רשתות בעידן הדיגיטלי

בעידן הדיגיטלי, הנטוורקינג קיבל מימד חדש לגמרי, ואולם הכנסים ההיי-טק נמצא בחזית יצירת קשרים משמעותיים. עם טכנולוגיה מתקדמת ותכונות חדשניות, המשתתפים יכולים לתקשר זה עם זה בדרכים שלא ניתן היה להעלות על הדעת בעבר.

אחד ההיבטים המרכזיים של נטוורקינג בעידן הדיגיטלי הוא השילוב של פלטפורמות וירטואליות ומדיה חברתית. באמצעות אפליקציות ועידה ייעודיות ופלטפורמות מקוונות, המשתתפים יכולים להתחבר למשתתפים אחרים, לקבוע פגישות ולהחליף מידע ליצירת קשר בכמה הקשות בלבד על הסמארטפונים או הטאבלטים שלהם. זה לא רק מייעל את תהליך הנטוורקינג אלא גם מרחיב את ההזדמנות לשיתוף פעולה מעבר לגבולות אולם הכנסים.

יתר על כן, אולם הכנסים ההייטק ממנף כלי תקשורת חדישים כדי לשפר את הזדמנויות הרשת. מסכי מגע אינטראקטיביים ותצוגות דיגיטליות ממוקמים באופן אסטרטגי ברחבי המקום, ומאפשרים למשתתפים לשתף את הרעיונות שלהם, להציג את עבודתם ולעורר שיחות עם אחרים. תכונות דיגיטליות אלו יוצרות סביבה דינמית וסוחפת המעודדת נטוורקינג ושיתוף פעולה.

בנוסף, אולם הכנסים משלב חללי נטוורקינג ייעודיים שבהם המשתתפים יכולים להתאסף ולהשתתף בדיונים לא רשמיים. אזורים אלה נועדו לטפח שיחות ספונטניות ולהקל על חילופי רעיונות. סידורי ישיבה נוחים, עמדות טעינה ו-Wi-Fi במהירות גבוהה מבטיחים שהמשתתפים יוכלו להתחבר ולתקשר בצורה חלקה אחד עם השני.

האם אולם יכול לעורר חדשנות?

התשובה היא כן מהדהד. לאולם כנסים היי-טק יש את הכוח להצית יצירתיות ולטפח חדשנות בדרכים שמקומות מסורתיים לא יכולים. מהעיצוב שלו ועד ליכולותיו הטכנולוגיות, כל היבט באולם הכנסים נאצר בקפידה כדי לעורר השראה בקרב המשתתפים ולדחוף את הגבולות של מה שאפשר.

לארכיטקטורה ולפריסה של אולם הכנסים ההייטק יש תפקיד מכריע ביצירת אווירה שמעוררת חדשנות. החלל מתוכנן להיות פתוח, גמיש ותורם לשיתוף פעולה. עם אזורים מרווחים ומוארים היטב, המשתתפים יכולים לנוע בחופשיות ולהשתתף בדיונים, מפגשי סיעור מוחות ופגישות מאולתרות. העיצוב מעודד תחושת חקר וסקרנות, מעורר רעיונות וגישות חדשות לפתרון בעיות.

יתרה מכך, אולם הכנסים ההייטק מצויד בטכנולוגיה חדישה המעודדת חדשנות. מערכות אודיו-ויזואליות מתקדמות, תצוגות אינטראקטיביות וחוויות סוחפות מאפשרות למציגים להציג מצגות משפיעות ולערב את הקהל ברמה עמוקה יותר. ניתן לשלב כלים מתקדמים כגון מציאות רבודה ומציאות מדומה, המספקים למשתתפים חוויות ייחודיות ובלתי נשכחות המעוררות חשיבה יצירתית.

השילוב של מכשירים חכמים וטכנולוגיית האינטרנט של הדברים (IoT) מאפשרת למשתתפים ליצור אינטראקציה עם סביבת אולם הכנסים בדרכים חסרות תקדים. משליטה בתאורה ובטמפרטורה ועד לגישה למידע ומשאבים רלוונטיים, הטכנולוגיה מעצימה את המשתתפים להתאים אישית את החוויה שלהם וליצור סביבה שמשפרת את היצירתיות והפרודוקטיביות שלהם.

בנוסף, אולם הכנסים היי-טק יכול לארח מופעי ראווה ותערוכות של חדשנות, מה שמספק פלטפורמה לסטארט-אפים, חברות טכנולוגיה ומנהיגים בתעשייה להדגים את המוצרים, השירותים והרעיונות האחרונים שלהם. זה לא רק מטפח שיתוף פעולה ושיתוף ידע אלא גם משמש מקור השראה עבור המשתתפים, שיכולים לראות ממקור ראשון את החידושים החדשניים שמעצבים את התעשיות שלהם.


דובר על הבמה המרכזית, כשהקהל מעורב דרך מסכים אינטראקטיביים

"הגבול אינו בשמיים. הגבול הוא בתודעה": תפקידה של הסביבה בטיפוח היצירתיות

יצירת הסביבה הנכונה חיונית לטיפוח היצירתיות ולדחיפת גבולות החדשנות. כפי שמציע הציטוט המפורסם, "הגבול הוא לא בשמיים. הגבול הוא בנפש." תפקידו של אולם הכנסים בטיפוח היצירתיות הוא לספק אווירה המגרה את הנפש ומעודדת את המשתתפים לחשוב מעבר לגבולות המקובלים.

באולם כנסים הייטק, כל פרט נשקל בקפידה כדי לעורר יצירתיות. העיצוב והפריסה של החלל, עם האלמנטים המודרניים והאסתטיים שלו, יוצרים סביבה מעוררת חזותית. השימוש בצבעים מרהיבים, באור טבעי ובמאפיינים אדריכליים חדשניים מעורר את החושים ומעורר תחושת השראה ודמיון.

יתרה מכך, אולם הכנסים מציע אזורי פריצה שונים, אזורי דיון וסידורי ישיבה נוחים המקדמים שיתוף פעולה וסיעור מוחות. חללים אלו נועדו לעודד דיאלוג פתוח ושיתוף רעיונות, לטפח תרבות של יצירתיות וחדשנות. המשתתפים יכולים להשתתף בשיחות לא רשמיות, להחליף נקודות מבט ולאתגר את החשיבה של זה, מה שמוביל ליצירת רעיונות ופתרונות חדשים.

גם למאפייני ההייטק של אולם הכנסים יש תפקיד משמעותי בהדלקת היצירתיות. טכנולוגיות מתקדמות, כגון תצוגות אינטראקטיביות, מציאות מדומה ומציאות רבודה, יוצרות חוויות סוחפות עבור המשתתפים. כלים אלה מאפשרים סביבה מרתקת ומשתפת יותר, שבה המשתתפים יכולים לחקור ולהתנסות במושגים ורעיונות חדשים.

בנוסף לסביבה הפיזית, אולם הכנסים יכול לספק גם גישה למשאבים ומידע המעוררים יצירתיות. ספריות חדשניות, מאגרים דיגיטליים ומרכזי מחקר במקום יכולים להציע למשתתפים שפע של ידע ותובנות, מהווים קרש קפיצה לחשיבה היצירתית שלהם.

שיטות עבודה בר קיימא: שמירה על איכות הסביבה באולם הכנסים בהייטק

בעוד העולם מתמודד עם אתגרי שינויי האקלים, הכרחי לעסקים וארגונים לתת עדיפות לקיימות ולניהול סביבתי. אולם הכנסים ההיי-טק אינו יוצא מן הכלל, מכיוון שהוא ממלא תפקיד מכריע במזעור טביעת הרגל האקולוגית שלו באמצעות אימוץ שיטות בר-קיימא.

 • 1. עיצוב בניין ירוק:
  אולם הכנסים מאמצים עקרונות עיצוב בר קיימא מעצם יסודו. השימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, תאורה חסכונית באנרגיה ומערכות בידוד מתקדמות מפחית את צריכת האנרגיה וממזער את ההשפעה הסביבתית. יתר על כן, שילוב אלמנטים טבעיים כמו קירות ירוקים וגינות גג לא רק משפר את האסתטיקה אלא גם משפר את איכות האוויר ומספק אפקט קירור טבעי, ומפחית את הצורך בבקרת אקלים מלאכותית.

 • 2. שילוב אנרגיה מתחדשת:
  כדי להפחית עוד יותר את התלות בדלקים מאובנים, אולם הכנסים ההייטק משלב מקורות אנרגיה מתחדשים. פאנלים סולאריים וטורבינות רוח ממוקמים באופן אסטרטגי כדי לרתום אנרגיה נקייה ולהניע את פעילות המקום. האנרגיה העודפת שנוצרת יכולה גם להיות מוזנת בחזרה לרשת, ותורמת לאספקת האנרגיה המתחדשת של הקהילה המקומית.

 • 3. הפחתת פסולת ומיחזור:
  מאמצים למזער פסולת וקידום מיחזור הם בראש סדר העדיפויות באולם הכנסים ההייטק. הטמעת מערכות ניהול פסולת יעילות, כגון הפרדת פחי פסולת וקידום יוזמות מיחזור, מבטיחה הפניית פסולת ממזבלות. יתרה מכך, המקום מעודד שימוש במוצרים מתכלים וקומפוסטרים, ומצמצם את ההשפעה הסביבתית הכוללת של אירועים הנערכים באולם.

  באמצעות פרקטיקות ברות קיימא אלו, אולם הכנסים ההייטק שואף להיות מודל למופת של ניהול סביבתי. על ידי יישום תכנון מבנים ירוקים, שילוב מקורות אנרגיה מתחדשים ותעדוף הפחתת פסולת ומיחזור, המקום מפגין מחויבות לקיימות ומהווה דוגמה לארגונים ומקומות אירועים אחרים.


יוזמות ירוקות של אולם הכנסים, לרבות תחנות מיחזור ותאורה חסכונית באנרגיה

מרכז גלובלי למנהיגות מחשבתית

אולם הכנסים בהייטק אינו רק חלל פיזי; זהו מרכז עולמי למנהיגות מחשבתית. הוא משמש כנקודת מפגש למומחים בתעשייה, לחדשנים ולמובילי מחשבה מרחבי העולם כדי להתכנס ולהחליף רעיונות, תובנות וחוויות. עם טכנולוגיה חדישה ומתקנים חדישים, אולם הכנסים מספק פלטפורמה לשיתוף ידע, שיתוף פעולה וחדשנות.

המקום מארח מגוון רחב של כנסים, סמינרים וסדנאות, המכסים מגוון רחב של תעשיות ותחומי התמחות. דוברים ומומחים בעלי שם מוזמנים לחלוק את התובנות והמומחיות שלהם, לעורר דיונים משמעותיים ולעורר דרכי חשיבה חדשות. המוניטין של אולם הכנסים ההיי-טק כמוביל חשיבה עולמי מושך דוברים מהשורה הראשונה, מה שמבטיח שהמשתתפים יקבלו גישה למגמות האחרונות, למחקרים ולרעיונות מעוררי מחשבה.

יתרה מזאת, הטווח הגלובלי של אולם הכנסים חורג מעבר לגבולות הפיזיים שלו. עם יכולות מתקדמות של סטרימינג בשידור חי ואפשרויות ועידה וירטואלית, המקום מחבר בין מובילי מחשבה ומשתתפים מכל קצוות תבל. זה מאפשר דיאלוג גלובלי באמת, שבירת מחסומים גיאוגרפיים וטיפוח שיתוף פעולה בקנה מידה גלובלי.

בנוסף לאירוח כנסים, אולם הכנסים בהייטק משמש גם כזרז לשותפויות ושיתופי פעולה. אירועי רשת ומרחבים ייעודיים לדיונים לא רשמיים יוצרים הזדמנויות למשתתפים להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות, ליצור קשרים מקצועיים חדשים ולחקור שיתופי פעולה פוטנציאליים. הסביבה המתאימה של המקום והטכנולוגיה המתקדמת מטפחים אווירה של יצירתיות וחדשנות, ומאפשרות יצירת רעיונות ופתרונות פורצי דרך.

ההשפעה הכלכלית: חיזוק סצנת הטכנולוגיה של ישראל

אולם הכנסים ההיי-טק ממלא תפקיד מרכזי בחיזוק סצנת הטכנולוגיה של ישראל ובהנעת הצמיחה הכלכלית. כמרכז עולמי מוביל לחדשנות וטכנולוגיה, ישראל מושכת משקיעים, יזמים וחובבי טכנולוגיה מכל העולם. אולם הכנסים משמש כזרז לצמיחה זו על ידי מתן פלטפורמה להצגת סטארטאפים ישראלים, טיפוח שותפויות ומשיכת השקעות זרות ישירות.

על ידי אירוח כנסים ואירועים המתמקדים בטכנולוגיות מתפתחות, כגון בינה מלאכותית, אבטחת סייבר וביוטכנולוגיה, המקום מציג את ההתפתחויות החדשניות המתרחשות בתוך האקולוגית הטכנולוגית של ישראל. חשיפה זו לא רק משפרת את המוניטין של סטארטאפים וחברות ישראליות אלא גם מושכת משקיעים פוטנציאליים ושותפים עסקיים המחפשים את החידוש הגדול הבא.

הזדמנויות הנטוורקינג שמספק אולם הכנסים מסייעות בחיבור בין סטארטאפים מקומיים למשקיעים בינלאומיים ולמובילי תעשייה. זה מקל על זרימת הון לזירת הטכנולוגיה של ישראל, ומניע יצירת מקומות עבודה ושגשוג כלכלי. יתרה מכך, חילופי הידע המתרחשים במהלך אירועים אלו תורם לצמיחה ולפיתוח של האקוסיסטם הטכנולוגי המקומי, כאשר המשתתפים מקבלים תובנות לגבי שיטות עבודה מומלצות גלובליות ומגמות בתעשייה.

בנוסף, אולם הכנסים משמש כפלטפורמה לסטארטאפים להציע את הרעיונות והמוצרים שלהם לקהל עולמי. חשיפה זו יכולה להוביל לשותפויות חשובות, הזדמנויות מימון והתרחבות שוק. סיפורי ההצלחה העולים מאירועים אלו לא רק מציגים את היכולות הטכנולוגיות של ישראל אלא גם מעוררים השראה ומניעים את הדור הבא של היזמים והחדשנים.


סצנת הטכנולוגיה ההומה מחוץ לאולם הכנסים, המציגה את השפעת האולם על הכלכלה המקומית

מבט קדימה: עתיד הכנסים

עם ההתקדמות המהירה בטכנולוגיה והנוף המשתנה של עולם העסקים, גם כנסים מתפתחים כדי לענות על דרישות העתיד. כאשר אנו מסתכלים קדימה, ישנן שלוש מגמות מרכזיות שיעצבו את עתיד הכנסים:
אירועים וירטואליים והיברידיים, חוויות סוחפות וקבלת החלטות מונעות נתונים.

 • 1. אירועים וירטואליים והיברידיים:
  מגיפת ה-COVID-19 האיצה את האימוץ של ועידות וירטואליות, ומאפשרת למשתתפים להתחבר ולעסוק מהנוחות של ביתם. השינוי הזה לא רק הגדיל את הנגישות אלא גם הפחית את העלויות הקשורות לנסיעות ולינה. בעתיד, נוכל לצפות לשילוב של אלמנטים אישיים ווירטואליים, שיביאו לאירועים היברידיים המספקים את הטוב משני העולמות. מודל היברידי זה יאפשר השתתפות רחבה יותר, יגיע לקהל עולמי ויאפשר הזדמנויות נטוורקינג החורגות מגבולות פיזיים.

 • 2. חוויות סוחפות:
  ככל שהטכנולוגיה תמשיך להתקדם, הכנסים יהפכו לסוחפים יותר, ויספקו למשתתפים חוויות ייחודיות ומרתקות. טכנולוגיות מציאות מדומה (VR) ומציאות רבודה (AR) ישחקו תפקיד משמעותי ביצירת סביבות אינטראקטיביות, שיאפשרו למשתתפים לחקור דוכנים וירטואליים, להשתתף בהדגמות וירטואליות ולעסוק בחוויות מעשיות. חוויות סוחפות אלו ישפרו למידה, יצירת קשרים ושיתוף פעולה, ויהפכו את הכנסים לדינמיים ובעלי השפעה רבה יותר.

 • 3. קבלת החלטות מונעת נתונים:
  בעתיד, כנסים ירתמו את כוחם של הנתונים כדי להניע את קבלת ההחלטות ולשפר את חווית המשתתפים הכוללת. ממעקב אחר מדדי מעורבות ועד ניתוח משוב של משתתפים, מארגני הכנסים ימנפו נתונים לזיהוי מגמות, התאמה אישית של תוכן ואופטימיזציה של לוגיסטיקת האירועים. גישה מונעת נתונים זו תאפשר למארגנים להתאים כנסים לצרכים ולהעדפות הספציפיות של הקהל שלהם, וכתוצאה מכך חוויות משמעותיות ומשפיעות יותר.

מאפייני אולם כנסים הייטק:

תכונהעלות (ILS)יתרונותטכנולוגיות
שיחת ועידה בוידאו23,000שיתוף פעולה בזמן אמת עם משתתפים מרוחקיםזום, סקייפ, וובקס
לוח לבן אינטראקטיבי15,000מצגות מרתקות ומפגשי סיעור מוחותMicrosoft Surface Hub
תאורה חכמה20,000תאורה ניתנת להתאמה אישית כדי להתאים לאווירהPhilips Hue, LIFX
מערכת שמע אלחוטית17,000צליל איכותי למצגות והרצאותבוס, סונוס

אולם הכנסים הייטק הוא יותר מסתם מקום. זוהי מערכת אקולוגית שבה חדשנות, שיתוף פעולה וטכנולוגיה חוברים יחד כדי לעורר השראה ולהניע שינוי. עם מתקנים ברמה עולמית ויכולות דיגיטליות, היא מציבה סטנדרט חדש לכנסים ואירועים, וממצבת את ישראל כיעד מוביל למנהיגות חשיבה עולמית.