אירועים העסקיים | D-one

אירועים עסקיים | D-one

ב-D-one, אנו מתמחים בהכנת אירועים העסקיים שלכם לזיכרון בלתי נשכח. עם טכנולוגיה מתקדמת, שירות קייטרינג מצוין ואפשרויות חנייה נרחבות, אנו מבטיחים שהאירוע שלכם יתנהל בצורה חלקה ומקצועית.


אולם D-One: הבחירה האידאלית לאירועים עסקיים שלכם

אולם D-One בדרום השרון מציע את הפתרון המושלם לאירועים העסקיים שלכם. עם יכולת לארח עד 1000 איש, אנו מספקים את המסגרת המושלמת לכל אירוע עסקי. האולם שלנו מאופקר בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר, כולל מערכות הגברה והקרנה מתקדמות, ומצויד בתשתיות מודרניות שמאפשרות חוויה טכנולוגית חלקה ומקצועית.

האירועים העסקיים שלכם מגיעים לרמה חדשה עם D-One. עם שטח פנוי גדול ומרווח, האולם מאפשר עיצוב והתאמה לפי הדרישות והצרכים שלכם, בין אם מדובר בכנס, יום עיון, או אירוע רשמי אחר. הצוות המקצועי והניסיוני שלנו ילווה אתכם בכל שלב בדרך, מהתכנון ועד הביצוע, ויויע להצלחה מרבית של האירוע.

המיקום המרכזי של האולם בדרום השרון מציע נגישות נוחה מכל המרכז ומסביב, ומאפשר למשתתפים באירוע העסקי שלכם להגיע בקלות ובנוחות. בנוסף, המגרש המרווח שלנו מציע מספר רב של מקומות חניה, ומבטיח חוויה נוחה וקלה לאורחים שלכם.

למה אנחנו?

מיקום מרכזי בדרום השרון

המיקום המרכזי שלנו בדרום השרון מציע נגישות נהדרת מתל אביב, נתניה, כפר סבא ופתח תקווה, והוא מאפשר למשתתפים באירועים העסקיים שלכם להגיע בנוחות מכל רחבי המרכז.

נוחות חנייה

עם מגרש חנייה רחב ואפשרויות חנייה נוספות בסביבה, האורחים שלכם ימצאו חנייה בקלות, מה שמקל על ההגעה לאירועים העסקיים שלכם.

טכנולוגיה מתקדמת לאירועים עסקיים

אנו מצוידים בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר, שמאפשר לנו לספק לכם את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר עבור אירועים העסקיים שלכם.

אפשרויות ארגון רחבות

אנו שותפים פעולה עם ספקים בכירים בתחום הקייטרינג, הצילום ועוד, כדי להבטיח שאירועים העסקיים שלכם יהפכו לחוויה בלתי נשכחת.

המלצות וביקורות מלקוחות מרוצים

קראו מה לקוחותינו אומרים על אירועים העסקיים שהתקיימו באולם שלנו, וגלו מדוע D-One היא הבחירה המושלמת עבורכם.

סוגי אירועים

אולם כנסים להיי טק

אולם כנסים להיי טק מספק את הבמה לחדשנות טכנולוגית ושיתוף ידע, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים שמציעים לחברות היי טק את התשתית הנדרשת להצגת מוצרים ורעיונות. השכרת האולם מספקת סביבה מקצועית לכנסים ואירועים טכנולוגיים.

כנס לאירועי חברה

כנס אירועי חברה באולם שלנו מציע רמה גבוהה של פרופסיונליזם וטכנולוגיה, שמטרתו לקדם רשתות ושיתוף פעולה בין המשתתפים, תוך הצעת חוויה ייחודית שתשאיר רושם עמוק ותעודד השכרה טכנולוגיים נוספת של האולם בעתיד

השכרת אולם לכנסים

השכרת אולם לכנסים מאפשרת לארגנים להציע מפגשים מקצועיים ומרכזי ידע בסביבה מאובזרת ומקצועית, תוך קניית חוויה איכותית ופרודוקטיבית למשתתפים